Média

CRO_Vltava.jpg
22. února 2016

Na vlnách Českého rozhlasu stanice Vltava zazněla naše píseň "Rýnská noc". Zařadil ji do pořadu jazzové novinky :)  redaktor Otakar Svoboda. Po písni "U nebeské brány" je to již druhá píseň naši kapely, která byla takto uvedena na stanici Vltava, Českého rozhlasu. Na vlnách veřejnoprávního vysílání Dvojky, před časem ještě zazněla středověká vánoční píseň Danielis prophetia, z CD Z každého rožku trošku.

2015.10.13_Stodulecky-posel.jpg
13. října 2015

Kapela Marnatosnaha vystoupila na podzim 2015 v pořadu písničkáře Slávka Klecandra -Třinácteho na třináctce. Jedná se o hudební setkávání Slávka Klecandra a jeho hostů v Komunitním centru sv. Prokopa na Praze 13.

O tomto koncertu informoval webový zpravodaj městské části Praha 13 STOP (Stodůlecký posel). Vyšla v něm krátka recenze na koncert naši kapely z pera písničkáře Petra Linharta.

2012.09.06_TVSlovacko-Logo.jpg
31. května 2013

V regionální TV Slovácko, se objevil krátký záznam z kulturně duchovní akce Noc kostelů 2013. Záznam zachytil i pár okamžiků z kostela Mistra Jana Husa v Uherském Brodě, kde od 20:00 do 22:00 hod vystupovala naše kapela Marnatosnaha, v rozšířené sestavě o Lenku Manovou a Jarka Pančochu.
Záznam lze shlédnout po kliknutí na NOC KOSTELŮ 2013

 

CRO_Vltava.jpg
10. ledna 2013

V Českém rozhlasu na vlnách kulturní stanice Vltava, zazněla naše píseň - blues "U nebeské brány". Zařadil ji do svého pořadu redaktor Otakar Svoboda a slovem uvedl moderátor Pavel Ryjáček. Zvukový záznam komentáře i samotné písně si můžete poslechnout kliknutím na zvukový přehrávač v příloze.

Nové-Slovácko.jpg
7. září 2012

V regionálním týdeníku pro hodonínskou, kyjovskou a veselskou oblast jižní Moravy byl otištěn článek o 10. ročníku Festivalu na vodě. Naše kapela nejenže zahajovala tento festival, ale i autorem článku jsme byli pozitivně hodnocení.

2012.08.30_Proglas-Logo.jpg
2. září 2012

Do rádia Proglas byli pozvaní k rozhovoru o kapele, muzice a víře Zlatka a Petr Pelikánovi. Pro ty, kteří mají zájem si pořad poslechnout z archívu rádia, je k dispozici odkaz.

ROZHOVOR