Diskografie

MTS-Nahled-300.jpg
24. února 2016

Ještě než CD Doneděle dorazilo z lisovny, vyžádal si Dan Matulík (recenzent hudebních novinek v kultúrním sloupku časopisu Brána), zvukové stopy naši nové nahrávky, na základě kterých napsal recenzi, kterou nyní zveřejňujeme. 

Kapela.jpg
24. února 2012

Od poloviny prosince 2011, kdy naše nové CD dorazilo z lisovny, stihlo dvě recenze a jednu kratičkou anotaci na webu Country clubu Halenkovice. Recenze byly sepsány jak na"domácí půdě" v časopisu Brána od Daniele Matulíka tak i v elektronicky vydávaném časopise Ondřeje Bezra Crossroads. Bohužel časopis již nevychází.

CD-05.jpg

Nové CD kapely Marnatosnaha je po dvou letech na světě. Natáčelo se ve studiu UnArt ve Slavičiné od jara roku 2013 do podzimu 2015. Na disku je třináct písní. Doufáme, že vás potěší.

CD04-Medium_Small.jpg

Nové CD kapely Cíkve bratrské ze Zlína - Marnatosnaha se asi po 3/4 roce všemožného snažení na konci roku 2011 zhmotnilo. Z lisovny jsme obdrželi 500 ks kompletních CD. Jedná se pro lisovnu sice o minimální náklad, ale v očích kapely je to množství až neskutečné. Prosíme tedy aby tento "outěžek" se rozebral co nejrychleji vaši nejednou objednávkou.

cd03_cbzlin_small.jpg

Marnatosnaha ...v čajovně byla
Po vystoupeních na Přihořívá 2005 (Praha) a na satelitní evangelizaci (Zlín - aula UTB) se ozvalo několik požadavků na nahrávky. A tak jsme v létě 2006 natočili ve fryštáckém Múzickém klubu a zároveň čajovně naši třetí nahrávku, již pod názvem Marnatosnaha. V tomto období s námi zpívala vokály ještě Soňka Štětkářová a první kontakt s námi navázal náš nynější stálý člen Radim Zemlák. Zvukovým mistrem byl Roman Halašta, mimochodem vařil výborné čaje.

CD02.png

Písně žalmy spirituály
Na jaře roku 1999 jsme natočili MC kazetu "Písně žalmy spirituály". Natáčení probíhalo v baťovském půdomku u Pelikánů. S kongy a kytarou hostoval Karel Ptáček, za mixážním pultem byl Petr Vítek. Nahrávání probíhalo jak na kazetový MC deck, tak i na DAT magnetofon opět systémem start - stop, jo fajn, ale raději ještě jednou... Obal MC a CD je dílem Dušana Wolfa.

CD01.png

Kristus je má síla
V roce 1995 na podzim jsme natočili MC kazetu "Kristus je má síla". Natáčení probíhalo ve Vsetíně v panelovém sídlištním bytě 3+1 u Jendy Juříčka. Nahrávka byla zaznamenávana ještě plně analogově na kazetový deck značky AIWA. Všechny písně byly nahrány systémem "celá kapelo, start - stop" bez jakýchkoliv dotáček.