Fotogalerie

DSC_0707.JPG
5. dubna 2019
DSCN001 Index .jpg
3. dubna 2019
004_012_krest.JPG
31. prosince 2018

Krátké připomenutí sborového dění okem a čočkami našich fotografů.

DSC_0049.JPG
28. října 2018

Pár obrázků a záznam z diskusního večera s Kateřinou Lachmanovou na téma Karikatury Boha.

DSC_0120.JPG
24. června 2018

Fotoreportáž ze sborové vycházky na hrad Lukov spolu s manželi Staňkovými.

DSC_0350.jpg
24. června 2018

Jako každoročně, i letos jsme si mohli užít společný sborový pobyt. Již počtvrté se konal v konferenčním centru Immanuel u rybníka Dlouhý na Vysočině. Tentokrát nám přijeli již podruhé posloužit manželé Jana a Bronislav Matulíkovi z Prahy. Jako ohlédnutí alespoň pár fotek... 

Nahled.jpg
29. května 2018

Město Zvolen a správa Zvolenského hradu, pořádali o víkendu 19. a 20. květena první ročník zapomenutých řemesel. Do programu se pořadatelům hodila i naše kapela s historickým a tradičním repertoárem. Prinášame pár fotografií z tohoto podujatia. Za kapelu PetrP.

Nahled.jpg
22. května 2018

Zlínský festival Literární jaro se zaměřuje na autorská čtení, moderované besedy se spisovateli nebo prezentaci knižních novinek. Letos byla naše kapela podruhé pozvána, doplnit odpolední program poezie interpretací několika písní. Foto: Archív KFBZ


Nahled.jpg
7. května 2018

Obec Čachtice a správa Čachtického hradu pozvali naši kapelu k zahájení turistické sezóny 2018. Počasí vyšlo krásně a tak jsme hráli velkému množství návštěvníků, kteří se procházeli po hradním nádvoří. Atmosféru na hradě lze spatřit na několika fotografiích. Za kapelu PetrP.

Nahled.jpg
19. března 2018

Prvním letošním hraním kapely mimo zdi kostelů byl další taneční večer v Luhačovicích. Již popáté jsme doprovodili tanečníky v kostýmech a přispěli k obohacení zimní taneční školy v Luhačovicích, pod vedením Mgr. Miroslava Smahy. Letos se taneční večer konal v sále knihovny v Luhačovicích.
Za kapelu PP

DSC_0069.JPG
4. března 2018

Fotoreportáž z křestního shromáždění.

DSC_0754.JPG
31. prosince 2017

Sborový život, jak jej zachytili fotografové...

Nahled_SMALL2.jpg
29. prosince 2017

První prosincový víkend jsme hráli ve Vinařicích, v Kralupech nad Vltavou a Praze. Do galerie na sborovém webu přinášíme několik fotografií.
Za kapelu PetrP

Nahled.jpg
23. října 2017

S více než měsíčním zpožděním uveřejňujeme pár fotek z Kejklířského jarmarku, který probíhal ve třech dnech v centru Zlína. Naše kapela byla pozvána dotvořit atmosféru svým vystoupením i postavením historického stanu v parčíku na náměstí.

Nahled1.JPG
16. října 2017

Posledním letošním historickým výjezdem kapely v sobotu 7. října, byly farmářské a historické trhy v Plaveckom Podhradí. Akci organizovala obec spolu s malým rodinným vinařstvím Ovocinár s.r.o. Začátek října si pohrával s počasím, naším zdravím i různorodou náladou, ale nakonec jsme byli rádi, že se akce povedla a my jsme po půlnoci ulehli do postelí, abychom ráno byli přítomní v našem shromáždění.


DSC_3390_5%.JPG
14. října 2017

Příjemný večer s pány Grygarem, Pavlicou a Čunkem. 3 skvělí hosté,
jejich myšlenky, vzpomínky a vyznání. Večer utekl jako "voda" ...

Nahled.jpg
16. srpna 2017

První srpnový víkend proběhl již 12. ročník Krásnohorských hradních her. Naše kapela byla pozvána potřetí a letos kromě hraní jsme historický areál i zvučili. Perfektní bylo, že díky zvučení se většina programu odehrávala před našim stanem, nicméně kolem 21:00 hodiny jsme s úlevou přivítali konec akce...:-) 

ec.JPG
27. července 2017

Začátkem prázdnin mládežníci organizovali English Camp. Jedná se o letní tábor pro převážně středoškolské studenty se zaměřením na výuku angličtiny. Na kempu byli přítomni rodilí mluvčí z USA, kteří spolu s českými vedoucími vedli skupinky studentů rozdělených dle úrovně angličtiny. Krom studia byl tábor plný soutěží, her, sportů, muziky, workshopů a večerní programy byly věnovány evangelizaci. Akce se konala v hotelu Rusava II. Více informací se můžete dozvědět například na kempovém webu.

Nahled.jpg
5. července 2017

Po sobotní akci Bitka pod Dunínom jsme celá kapela v neděli ráno vyjeli z Turčianské kotliny a zamířili směr Vsetín. Byli jsme pozváni doplnit program k slavnostnímu znovuotevření modlitebny Církve bratrské na Jasence. Na několika fotografiích zachytil Jirka Ešner atmosféru příjemné zahradní slavnosti. Ta následovala po oficiálním programu.

Dlouhy.jpg
26. června 2017

Jako každoročně, i letos jsme si mohli užít společný sborový pobyt. Již potřetí se konal v konferenčním centru Immanuel u rybníka Dlouhý na Vysočině. Tentokrát nám přijeli posloužit manželé Jana a Bronislav Matulíkovi z Prahy. Jako ohlédnutí alespoň pár fotek...